رزومه

خاطره کنشلو تحصیلات دانشگاهی خود را تا مقطع کارشناسی ارشد در رشته نقاشی ادامه دادند و پایان نامه تحقیقاتی خود را تحت عنوان تاثیر نقاشی در رشد ذهنی و ایجاد خلاقیت در کودکان و نوجوانان تدوین نمودند . وی در طول دوران تحصیل به کار تدریس هنر در هنرستان های تهران و کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان پرداختند و از هنرآموزان و مربیان شاخص به شمار می آمدند.
ایشان برای کسب تجارب بیشتر و تگنیک های مختلف علاوه بر تحصیلات دانشگاهی از محضر اساتید بزرگی مانند استاد جناب آیدین آغداشلو ، استاد جناب آقای خرمی نژاد ، استاد آقای پناه زاده و استاد سرکار خانم چنگزیان بهره جسته اند .
سبک عملی ایشان ، اکسپرسیونیسم انتزاعی است و از اکرلیک و اکُلین بر روی بوم استفاده می کند . طبیعت بیجان نقش اساسی در ترکیب بندی تصاویر دارا می باشد . پرندگان و گاهی اوقات فیگو با این طبیعت بیجان تلفیق شده و این ترکیب بندی ها بیشتر بصورت شفاف نمودار گشته است . نجوه نگرش به این مسائل به روحیه درونگر او در برگیرنده تمام اجزاء هستی توسط کل ، شکل می گیرد .
ایشان با مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اقدام به تاسیس آموزشگاه هنرهای تجسمی “باروک” نموده اند و به امر آموزش هنر می پردازند .
ایشان امور ریزه کاری های آموزش نقاشی را به خوبی و به درستی تجربه کرده و تلفیق علم و عمل کار آموزشی را تا سطح استادی به اجرا در می آورند .
وی رموز یادگیری هنر نقاشی را در موارد زیر دانسته و هموراه به هنر جویان خود توصیه می نماید
د اشتن عشق و علاقه و انگیزه در یادگیری هنر نقاشی
تمرین و ممارست مستمر
استفاده از محضر اساتید با تجربه و دلسوز
دقت در آثار هنرمندان بزرگ
اکسپرسیونیسم
اکرلیک و اکلین